KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475401
nr 1747 5401
Georg Lindström, "Melodi". Signerad. Olja på pannå, 77x59 cm, yttermått inklusive ram: 87x70 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:02:16
4/12 22:41:13
300 kr
8/12 15:36:04